Відеовивіски

Відеовивіски - високотехнологічний і одночасно економічний рекламоносій, який не потребує значних витрат на обслуговування. Завдяки новизні, барвистості і динамічності світлодіодні відеовивескі, як магніт, притягують увагу потенційних клієнтів. Вони здатні відображати текстову, графічну та відео інформацію, а також дають можливість оперативно вносити зміни в рекламні повідомлення.
Відеовивескі можуть бути виготовлені як у вигляді окремих букв (відеобукв), так і по типу відеоекрана.

Залучення уваги

Зовнішня вивіска чи покажчик - це часто перше, що пов'язує ваш магазин з перехожими та потенційними відвідувачами. Приємна на вигляд і оригінальна вивіска по-чому визначає рівень впізнаваності вашого бренду і його відвідуваність. Світлодіодні відеовивескі і покажчики допоможуть вам чітко виділитися на загальному фоні і привернути увагу потенційних клієнтів саме до вашого магазину.
 
Якщо ж ваш магазин, ресторан або готель розташований уздовж жвавої автомагістралі, правильно підібрана відеовивеска буде помічена автомобілістами з досить великих відстаней.

Підвищення впізнаваності бренду

Повнокольоровий цифровий відеовивеска дозволяє не тільки демонструвати назва компанії, її логотип і фірмовий стиль, але й надати їм динаміку, графічні та колірні ефекти. Вдало підібрана анімація обов'язково запам'ятається відвідувачами і перехожими і позитивно позначиться на впізнаваності вашого бренду.

Реклама товарів і послуг

Відеовивеска, розташована над входом в магазин або офіс продажів дозволяє в базовому виконанні демонструвати інформацію про ваші продукти, а також спеціальних акції та пропозиції.

Мобільність

Світлодіодні вказівники і відеовивескі вельми зручні у використанні. Ребрендинг, зміна місця розташування магазину і навіть сфери діяльності. Ні в одній з цих ситуацій вам не доведеться замовляти нову вивіску. Все, що вам потрібно - це підготувати і запустити новий контент для вашого цифрового екрану.
 
Світлодіодні відеовивескі успішно зарекомендували себе в багатьох розвинених країнах і вже завойовують популярність і в нашій країні. Не пропустіть свій шанс і почніть використовувати цифрові вивіски вже сьогодні.
 
Зв'яжіться з нами і ми допоможемо вам підібрати ефективне і надійне технологічне рішення.