Інформаційні знаки, які встановлюють на вулиці поблизу об’єктів, повинні бути яскравими і помітними, щоб привертати увагу. Де купити ліки – вказує аптечний хрест. Зараз величезною популярністю користуються LED вивіски – вони гарні, стильні, практичні, надійні і вигідні за ціною. В Україні готові вироби доступні в інтернет-магазині або можна замовити індивідуальне виготовлення світлодіодної вивіски в компанії.

Інноваційна реклама сприяє збільшенню продажів. Перевірений постачальник пропонує замовляти товар за доступними розцінками. Світлодіодні вивіски встановлюються легко, не потрібні спеціалізовані знання.

Чому саме аптечний світлодіодний хрест

Насамперед увагу привертає яскравий дизайн, який буде помітно навіть за декілька метрів. Маркетологи кажуть про те, що навіть якщо людина йде по вулиці без мети, то вона зупиняється перед світлодіодними вивісками хоча б на секунду. Рухомі предмети, яскраві кольори привертають увагу. Це впливає на підсвідомість людини. Вона може проаналізувати, чи потрібно заходити в аптеку. Серед конкурентів якісно виготовлений хрест аптечний вигідно виділяється, збільшує клієнтуру, а отже, й прибуток. Це відмінний маркетинговий хід.

Такий елемент стійкий до пошкоджень, так що прослужить довго, стійкий до негоди і низьких та високих температур. Цей вид світлодіодних вивісок відрізняється низьким споживанням енергії. Виробники пропонують унікальні дизайни, так що двох однакових світлодіодних вивісок на одній вулиці точно не буде.

Які аптечні хрести бувають

Залежить від обраного витратного матеріалу, використаних діодів, розміру і конструкції. Фахівці виділяють хрести двостороннього і одностороннього типу, які монтуються або на настінне покриття, або на фриз. При цьому важливо відзначити, що аптечний хрест світлодіодний двостороннього виду кріпиться на кронштейни. Вибір залежить від того, якою зоною перегляду володіє заклад. Іноді ставлять відразу два варіанти з різних сторін, тоді необхідно подбати про світлодинаміку.

Що стосується габаритів, то замовляють моделі від 400 мм до 1200 мм. Маркетингові дослідження показують, що популярністю користуються торгові хрести 500 на 500 і 700 на 700, вони помітні, але при цьому не занадто масивні.

Виробники беруться за виготовлення індивідуальних дизайнів, головне підібрати пропорції, форму і зробити макет.

Які види підсвічування використовуються в аптечних Led вивісках

Класичний колір, яким зазвичай позначають світлодіодний хрест, – зелений. Раніше використовувався світловий неон, але сучасні технології дозволили створити новий тип. Використовується підсвічування світлодіодами відкритого виду, але доступний варіант з акриловим склом. Більше уваги з боку перехожих привертає виріб з вбудованою світлодинамікою. Застосовуються при складанні спеціальні контролери, які дозволяють змінювати вигляд, швидкість динаміки передачі світла. Приємно виглядає хрест світлодіодний зеленого кольору з доповненням червоних або білих світлодіодів. Замовник самостійно обирає вид, кількість діодів – краще брати універсальні моделі, які регулюються. Налаштування дозволяє змінювати колір зображення за бажанням.

Як замовити аптечний хрест в Led-Vision

Якщо потрібно аптечний хрест купити для успішного розвитку бізнесу, скористайтеся вигідною пропозицією інтернет-магазину Led-Vision. Вироби мають гарантію, професійне обслуговування. При цьому фахівці пропонують якісний монтаж вивісок.

Якщо замовник не знає, який купити аптечний хрест, то консультанти допоможуть визначитися, розкажуть про переваги і недоліки кожної моделі, оформлять замовлення. Надаємо послугу в найкоротші терміни. До кожного клієнта застосовуємо індивідуальний підхід.