Рухомий рядок привертає увагу. Це довів досвід з теленовинами, де кожен випуск супроводжується короткими повідомленнями про останні події внизу екрана. Людина мимоволі дивиться на них і аналізує. Якщо погляд потрапив на рядок, то інформація буде прочитана до кінця. Це довели наукові дослідження. Якщо хочеться привернути аудиторію, донести пропозицію або збільшити продажі, то світлодіодний рухомий рядок – відмінний варіант. На таке табло встановлена досить вигідна ціна. Це ідеальна реклама для того, хто хоче просувати магазин.

Можна купити будь-який варіант, постачальник пропонує широкий асортимент і гарний вибір. Перед тим, як вибрати продукцію, рекомендується розібратися в головних характеристиках.

Led рухомий рядок: особливості та принцип роботи

Йдеться про електронний пристрій, який відображає текстову і графічну інформацію. Складається зі світлодіодних модулів, які створені на основі пікселів. Пропонуються екрани різних габаритів. Як правило, від 32 до 350 см, залежить від того, яка величина необхідна компанії і де буде розміщено об’єкт. Розмір у випадку з рухомим рядком вкрай важливий, оскільки повинні бути дотримані пропорції.

Професіонали рекомендують розміщувати табло так, щоб перехожі добре його бачили. Це головний фактор, який впливає на ефект від зовнішньої реклами. Також необхідно, щоб рядок не закривав інші рекламні конструкції, аби уникнути конфліктів з власниками інших закладів. Довжина впливає на розуміння і аналіз інформації.

Практика показує, що вузький рядок люди негативно сприймають, тому що доводиться вдивлятися, а відволікання призведе до втрати суті. При цьому led рухомий рядок з великим текстом теж впливає негативно, бо схожий на монолог. Повинно бути зрозуміло, коротко, щоб товар привернув увагу. Висота вивіски теж важлива, якщо об’єкт буде розміщено занадто високо або низько, то мало хто дізнається про послугу. Перед виготовленням рекомендується врахувати нюанси, перераховані вище.

Виділяють такі види світлодіодних рядків:

·одноколірний;

·комбінований;

·повнокольоровий.

Монохромний рухомий рядок світлодіодний пропонується в червоних, синіх, жовтих, зелених, білих відтінках. Це найбільш дешевий варіант. Найчастіше купують червоний рядок, так як він добре привертає увагу. Двоколірні варіанти приємні для людського ока, комбінуються різні відтінки. Найефективніший варіант зовнішньої реклами – повноколірний інформаційний блок. Можна не обмежувати фантазію – з рядком виводиться також відео. Така вивіска зможе привернути увагу кожного перехожого.

Переваги світлодіодних рухливих рядків

Світлодіодний рядок приваблює великою кількістю переваг. Панель помітна в будь-який час доби, на далекій відстані. Якщо на вулиці хмарно, туманно, вже сутеніє – інформацію людина все одно помітить завдяки яскравості професійно налаштованому обладнанню. У порівнянні з друкованими білбордами це більш ефективний варіант, який дозволить залучити нових клієнтів.

Виділяють такі переваги:

·акцентування уваги на конкретній інформації;

·обсяг інформації без обмежень;

·оптимальні розміри;

·привабливий зовнішній вигляд;

·можливість редагування з комп’ютера;

·легка установка, яка не вимагає реєстрації рекламного носія.

Навіть якщо людина буде їхати на авто, все одно помітить світлодіодні рядки. Рішення дає необмежений функціонал, є як ручне, так і автоматичне налаштування.

Як придбати рухомий рядок в Led-Vision

Для початку варто визначитися, який рухливий рядок led необхідний для вашого бізнесу. Каталог пропонує великий асортимент. Консультант готовий відповісти на питання і допомогти. Можна купити товар як самостійно, так і за допомогою менеджера. Для покупки потрібно заповнити форму з особистими даними і вказати, яку модель хочеться купити. Перед підтвердженням замовлення рекомендується ще раз перевірити внесену інформацію. Доставка здійснюється в найкоротші терміни з гарантією. Led-Vision пропонує тільки гідну якість і мінімальні ціни.