переваги

НАШІ
ПЕРЕВАГИ

Ми зібрали в собі 12 років безперервного розвитку LED-технологій. Ми не лише встановлюємо LED-дисплеї та медіафасади, ми виробляємо їх під індивідуальне замовлення і обслуговуємо їх використання. Тому контролюємо якість на кожному етапі проекту. 

Ми даємо гарантію до 5 років і забезпечуємо пост-гарантійне обслуговування. Наші експерти на зв’язку 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Швидко встановлюємо

Швидкість стала нашим пріоритетом, адже LED-екран часто потрібен замовнику «на вчора». І хоча, на вчора не вийде, ми можемо на завтра, якщо це екран для сцени. І можемо за два тижні, якщо це екран розміром, як Гулівер.

Чітке та цілісне зображення

Забудьте про LSD із квадратами і зображенням, яке можна розгледіти лише вночі. Сучасні LED-екрани дають чітку картинку навіть коли ви знаходитесь за метр, а на вулиці яскраве сонце.

Менші витрати на електроенергію

Наші екрани автоматично регулюють яскравість залежно від часу доби чи погоди. Отже, ви менше платите за електроенергію, а картинку видно однаково добре і вдень, і вночі.

Будь-яка форма і розмір

Складно навіть згадати, якої форми світлодіодних екранів ми не виготовляли. Ми можемо їх зробити вигнутими, увігнутими, трикутними і круглими. Наскільки незвичними, наскільки вам вистачить фантазії.

Доступні для малого бізнесу

Так, ми реалізовуємо величезні проекти. Але ми зробили LED-монітори та медіафасади доступними для бізнесу різного масштабу. І для кожного маємо пропозицію, залежно від запиту та можливостей.

Проект під ключ

Наша команда вивчить локацію, спільно з Вами спроектує форму, яка ідеально впишеться у архітектуру, розробить проект і реалізує його.

Наші послуги

ОБЕРІТЬ
ПОСЛУГУ

Наші світлодіодні екрани та медіафасади ніколи не повторюються. Кожен LED-дисплей індивідуальний по дизайну, технічним можливостям та налаштуванню. Ми реалізуємо проект так, щоб він ідеально підходив саме для Вас. А також надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування 24/7.

КУПИТИ

LED-Екран
Виведіть бренд на світло
Зробіть себе
помітними
для всіх довкола

Встановлення

МЕДІАФАСАДУ
Нехай
Ваша
архітектура
засяє
ПАРТНЕРИ

НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ

1+1_ua_tv
Gulliver_Shoping_mall
STB_ua_tv
Eurovision
Opera_UA
Verchovna Rada Ukrainy
останні новини

НАШІ СТАТТІ ПРО LED-ЕКРАНИ
ТА МЕДІАФАСАДИ

Підпишись

Підпишись на наш ньюзлеттер

та будь в курсі останніх новин, знижок та спец. пропозицій

МИ ЗВ’ЯЖЕМОСЯ З ВАМИ

ЗАЛИШТЕ НАМ ВАШ КОНТАКТ

Телефон: +38 (063) 776-69-19
E-mail: alex@led-vision.com.ua
Address: Ukraine, Kyiv, S. Bandery 38b 04210
Години праці:
Понеділок — Неділя  10:00 — 21:00
Сервісне обслуговування 24/7