Відеобанери активно використовуються на сучасних стадіонах. Їх ще називають спортпериметром. Яскраве інформаційне спортивне табло привертає увагу. На нього інтернет-магазин встановлює доступну ціну, продаж користується попитом. Світлодіодний екран гарантує повне занурення в будь-яку спортивну подію. Встановлюється табло спортивне в спортзалі, на стадіоні, в басейні або на будь-якій іншій території, де проходять спортивні заходи. Запропоновані вигідні моделі від виробника для будь-якої ситуації.

Спортивні світлодіодні табло для залів, стадіонів

Часто екрани розташовуються по периметру поля, щоб демонструвати рахунок, рекламу компанії, команди і динаміку гри, змагання. Такий вид технології використовується в інформаційних цілях. Рекомендується спортивне табло купити для супроводу заходу. В Україні виріб можна замовити в інтернет-магазині.

На табло транслюється:

·хронометраж;

·рахунок;

·назва та склад команди;

·відеоповтор;

·час;

·заставка;

·відеоролик;

·реклама;

·рядок;

·відеозображення в режимі реального часу.

Є моделі для вуличної експлуатації та в приміщенні. Конструкція надійно захищена від механічних пошкоджень і несприятливих погодних умов. Відеотабло створюється на основі світлодіодних екранів. Пропонує табло електронне спортивне широкий наглядовий кут. При правильному розміщенні на вулиці або в приміщенні кожен побачить зі свого місця інформацію на екрані.

Універсальні світлодіодні табло для спортивних заходів

Оптимальний варіант – табло спортивне універсальне, яке призначене для будь-яких заходів, матчів. Зручна продукція для розміщення на майданчику, в залі. Виробники пропонують різні розміри, будь-які рішення написів, регульований рівень яскравості, колір.

Універсальні моделі користуються попитом найчастіше, оскільки вони підходять для різних видів спорту. Для басейнів, залів і закритих приміщень вибирають екрани з середньою інтенсивністю. Налагодження та регулювання просте, для цього знадобиться пульт, з управлінням розбереться навіть новачок. Всі показники вводяться фахівцем, немає автоматичного введення.

Відрізняється електронне спортивне табло функціональністю, простотою, інформативністю. Використовують не лише в професійному спорті, а й на вуличних заходах, у школі, вищих навчальних закладах. В такому випадку, рекомендується оцінювати габарити, яскравість, діагональ, насиченість кольорів, щоб не переплачувати. Консультанти підкажуть, що краще вибрати для вашої мети.