LED-екрани з кожним днем стають все більш популярними. Це практичний сучасний рекламний хід, який дійсно прослужить довго. Зараз виробник робить все для того, щоб установка експлуатувалася максимальну кількість часу та прикрашала місто. Завжди можна підібрати варіант. Такий пристрій приверне увагу потенційної аудиторії. Головне – дозволити побачити яскравий вигляд і змусити зупинитися. Будь-яка рекламна інформація точно запам’ятається, продукція буде продана. Таке використання збільшить продажі, буде залучати ще й нових інвесторів, партнерів. Можуть вуличні екрани спокійно застосовуватися навіть у холодну пору року. Компанія точно збільшить продажу, головне – підібрати хороший магазин, щоб купити зовнішній екран для реклами від постачальника.

Вуличні LED-екрани

Створені для відображення динамічної інформації на відкритій місцевості. Основа для такого екрану – це дуже яскравий діод, який може виводити зображення у високій якості навіть при максимально яскравому сонячному світлі. Комп’ютерна начинка дисплея моментально відрегулює яскравість, збалансує білий за рахунок спеціальних алгоритмів та інтенсивності. Це сучасний контроль, який дозволяє передавати просто бездоганне зображення на відеоекрани для вулиці. Така панель стане ідеальним варіантом для просування як відомого бренду, так і нової компанії. Встановлена досить доступна ціна. Так що покупка не буде занадто дорогою. Це обладнання допоможе значно відрізнятися від звичайних вивісок або листівок. Реклама точно запам’ятається кожному.

Оскільки відеоекрани вуличні, то їх поверхня попередньо надійно захищена від вітру, попадання пилу та інших атмосферних опадів. Яскраве денне освітлення та сонце в принципі ніяк не вплинуть на якість, не завадять бачити зображення так, як це було задумано. Кожен світлодіодний екран спеціально оснащений матовою чорною поверхнею. Це дозволяє поглинати денне світло і не спотворювати картинку, напис, відео. На такому екрані транслюються товари, послуги, соціально значуща інформація.

Основні характеристики вуличних світлодіодних екранів

Передають екрани для вулиці зображення за рахунок пікселів. Поєднуються діоди, які здатні генерувати необхідні кольори та відтінки. Базові кольори:

  • червоний;
  • синій;
  • зелений.

Вони дозволяють створювати різноманітні відтінки та робити картинку максимально яскравою. Головне, щоб не було порушено монтаж і технологію збирання.

Ще одна важлива характеристика – яскравість. Зовнішні екрани обов’язково повинні відрізнятися підвищеною яскравістю, щоб тим самим значно поліпшити сприйняття зображення. Це визначає тип світлодіода, який створюють пікселі. Є монохромний і кольоровий світлодіодний екран для вулиці. Для першого варіанту доведеться вибрати тільки один відтінок для відображення. Не найкращий підхід, так що краще відразу купувати повнокольорову модель, яка одночасно може відтворити всю колірну гамму.

Як правило, найчастіше зображення на світлодіодну панель транслюється через керуючий персональний комп’ютер. Але для роботи можуть використовуватися й інші проміжні пристрої. Так що зараз транслювати на панель відео, фото або напис можна навіть через звичайний телевізор, камеру або плеєр.

Трохи варто поговорити і про порядок обробки сигналів. Сучасні моделі оснащуються дуже потужними системами. Передаються формати PAL / SECAM / NTSC / DVI. Кожен з них відрізняється якимись своїми особливостями, масштабуванням, спеціальними ефектами та можливістю перетворення в робочий формат.

Сучасні вуличні відеоекрани можуть регулюватися автоматично. Наприклад, яскравість налаштовується самостійно залежно від того, наскільки освітлена площа. Це дозволяє світлодіодам оптимально працювати та заощаджувати енергію.

Виробництво вуличних LED-екранів

Зараз пропонується виробництво різних форматів і габаритів. Популярні вуличні світлодіодні екрани постійно поповнюють модельні ряди. Конкуренція вже з’явилася, так що виробникові дуже важливо подати тільки кращий результат, щоб вразити своїх потенційних покупців. Для виготовлення потрібен особливий професійний підхід. Важливу роль відіграють відібрані складові елементи, розміри піксельних кроків, габарити моделі, дозвіл, витрата енергії. Виробництво використовує інноваційну технологію, яка дозволяє швидко та якісно створювати нові світлодіодні екрани. Спочатку розробляється дизайн-проект, далі створюється конструкція. Модель збирають і відправляють на контроль якості. Тільки після успішного проходження тестування продукція йде на продажу.