Електронне табло стало дуже популярним на вітчизняному рекламному ринку. При цьому з’явився такий електронний інформаційний апарат відносно недавно. Україна переймає всі тенденції, так що зараз екран можна купити у вільному доступі. Встановлена дуже вигідна ціна. Будь-яка компанія відразу знайде потенційних клієнтів, якщо у неї буде така реклама. Популярність аргументується тим, що на табло постійно подається інформація. Це практичний рекламний модуль, який впорається з будь-якими погодними умовами. Може бути рядок, відео, фото, постер, що завгодно. Коли люди побачать таку яскраву сучасну рекламу, вони відразу захочуть бігти в магазин, купувати спортивний, аптечний товар, продукти, одяг. Це може бути не тільки спорт, послуга, а й валюта, вигідний постачальник, нова продукція, АЗС, обмін, виготовлення чого-небудь. Живе і барвисте світлодіодне табло відтворить враження на кожного. Це найкращий вид реклами, оскільки ніхто вже не звертає увагу на звичайні вивіски або листівки.

Переваги світлодіодного табло

На самому звичайному рекламному щиті, як правило, відображається від одного до трьох оголошень статичного типу. При цьому світлодіодний дисплей пропонує більше можливостей. На ньому цілодобово можна крутити різні фото, відео. Це навіть допомагає заощадити місце, хоч така реклама й не коштує дешево. На тлі постійної зміни контрастів перехожі точно звернуть увагу. Світлодіодне підсвічування вивіски – це тренд, але ще краще, якщо це буде екран. Такий електронний каталог оголошень дозволяє продавати багато інформації, робити замовлення прямо на місці, просувати доступний товар і робити вигідну пропозицію. Ця вивіска не залишиться непоміченою. Варто замовляти ЛЕД-табло вже зараз, щоб пропонувати інформаційний продукт.

Переваги світлодіодного дисплея:

•                    сучасний підхід;

•                    економія енергії в порівнянні з газосвітлом;

•                    дуже просте управління світлодіодами;

•                    створення різних ефектів;

•                    транслювання роликів просто неба в будь-яку погоду;

•                    вигідне вкладення через довгострокову експлуатацію;

•                    яскрава реклама;

•                    залучення нових клієнтів;

•                    насичена передача кольору;

•                    ідеальний апгрейд;

•                    доповнення для показів і фестивалів.

Переваг справді дуже багато. Така плазма вразить кожного. Головне, щоб екран відрізнявся високою якістю.

Технологія світлодіодного табло

Екрани світлодіодного типу представляють будь-яку інформацію яскраво. Навіть звичайний хрест на екрані приверне увагу. Є різні типи обладнання залежно від області застосування. Наприклад, використовується LED табло для зовнішньої установки, але бувають відеоборди, медіафасади, об’ємні екрани і багато іншого. В основу технології обов’язково входить модульна конструкція. Світлодіоди розміщуються не тільки на прямокутній основі, але і на авторській заготівлі, так що форма може бути будь-якою, як і розмір. Зараз виробник не обмежує себе. Площа екрана абсолютно не впливає на якість модульних з’єднань. Конструкція монтується цілісно.

Як правило, обладнання відрізняється повністю герметичним корпусом, є панель індикаторів і надійна опорна металева конструкція. Корпус створюється зі світлодіодного полотна, але з іншого боку є електронний блок, контролер і вентилятор. Оскільки техніка призначена повністю для вуличного використання, вона надійно захищена від поганої погоди. При цьому важливо звернути увагу на те, що максимальну кількість енергії такий екран споживає вдень, а не ввечері, оскільки при яскравому сонці картинка не повинна виглядати тьмяною. Є панель контролю, завдяки чому автоматично або вручну користувач може перемкнути рекламу, портал або якось змінити характеристики, показники екрану.

Чому варто замовити LED табло в Led-Vision

Led-Vision – перевірений магазин, який пропонує всім бажаючим купувати якісну сучасну техніку. Перед тим як надійти в продаж кожен ЛЕД-екран проходить дуже ретельну перевірку. Це дозволяє переконатися в тому, що техніка прослужить довго. Все обладнання відрізняється наявністю сертифікатів. На техніку встановлені доступні ціни, можна купити навіть один такий світлодіодний екран. Оптимальне рішення, якщо хочеться розвинути свій бізнес і запропонувати місту новий вид реклами. Стильно, сучасно та набагато практичніше, ніж звичайна вивіска.