Досягнення науки постійно дарують людству безліч унікальних речей. Багато з них допомагають вирішувати різні важливі завдання. Найчастіше новинки застосовуються в рекламно-медійній індустрії. Однією з останніх корисних розробок сучасності є гнучкі світлодіодні екрани.

Особливості гнучких світлодіодних екранів

Раніше для того, щоб провести якусь рекламну акцію або захід з показом відеороликів, потрібна була рівна поверхня для розміщення монітора. Тепер в цьому відпала потреба – гнучкі екрани не потребують спеціально облаштованого місця. Вони здатні приймати різні форми, габарити можуть відрізнятися.

Варто виділити їх наступні особливості:

·міцні;

·легкі;

·зображення яскраве і реалістичне;

·широкий кут огляду (до 360 градусів);

·здатні прийняти будь-яку форму.

Поділяють обладнання на зовнішнє і інтер’єрне. Яскравість всередині приміщень сягає 3500 кд/кв. м, а для вуличного використання такий показник складає 6000-10000 кд/кв. м.

Основа гнучкого led екрану виконується з пластика або силікону. Другий варіант набагато пластичніший – здатний приймати форму кулі, куба, циліндра або іншої фігури.

Про модулі гнучкого екрану

Гнучкий світлодіодний дисплей складається зі спеціальних модулів, які оснащені магнітними точками кріплення. Встановити їх можна на металеву поверхню і надати їм необхідний зовнішній вигляд. Крок пікселя складає 2; 2,5; 3; 4 і 5 мм.

Основою таких екранів є сітка з діодними пікселями, що управляється контролером, об’єднаним з дисплеєм. Такі пристосування потрібні не тільки в рекламній сфері, а й в області дизайну, бізнесу та розваг.

Гнучкі екраникупити можна в компанії Led-Vision. Ціна на них залежить від розміру, ефективності роботи та інших показників. У нашому інтернет-магазині продаються пристрої для всіх потреб і призначень. Навіть хмарочос можна перетворити на LED екран.