Пора забути про жовті таблички, які постійно псуються від вітру. Сучасні обмінники використовують у своїй роботі відповідне обладнання. Ідеально для цього підходить табло обміну валют. Цей електронний світлодіодний прилад, придбати який доступно по вигідній ціні, дозволить привертати увагу й інформувати перехожих про актуальний курс. Індикація призначена для того, щоб бути помітною навіть у сутінках та в туманну погоду. Звичайна друкована вивіска не має таких характеристик. Інтернет-магазин в Україні пропонує купити сучасну модель для установки в пункт обміну валют або банк. Постачальник гарантує якісне відображення і практичне застосування.

Сучасні світлодіодні табло обміну валют

Головний плюс нових моделей табло курсів валют – видимість: їх помітять не з двох метрів, а з відстані в 200-250 метрів. Це своєрідний маяк, який приверне увагу людини. Щоб порівняти курс, дізнатися ціни, не потрібно навіть заходити всередину. Поточна інформація відображається прямо на екрані. Цей елемент вважають важливим атрибутом фасаду банку, пункту обміну, компанії, яка видає застави і надає послуги, пов’язані з грошима.

Якщо раніше конструкція використовувалася виключно для інформування, зміни валютних котирувань, то зараз таке табло вважається частиною торгової марки і підкреслює стиль фінансової установи. На екранах висвічується не тільки курс, але й час, дата, температура повітря.

Переваги:

·інноваційний підхід;

·простий монтаж і налаштування;

·інформативність;

·довговічна експлуатація;

·стильний зовнішній вигляд;

·підходить для будь-якої структури.

Світлодіодне табло дозволяє забути про старі стенди, в яких використовувались знімні цифри або досить великі світлові коробки. Підібравши оптимальний розмір і форму екрану, кожен обмінник може унікально просувати свій товар.

Якісна вулична реклама просуває послуги компанії. Табло використовується в будь-який час року, так як сучасна електроніка стійка до несприятливої погоди, механічних пошкоджень.

Є актуальні моделі і для приміщень. Довговічність, інформативність і автоматична зміна курсу протягом усього дня гарантовані.

Особливості табло обміну валют

Виготовляється обладнання залежно від того, де воно буде експлуатуватися. Як правило, корпус створюють з високоякісного металу, щоб він зміг витримати температурні перепади і вплив вологи. На конструкції не впливають ультрафіолетові промені, тому екран не втратить своєї привабливості і первісного вигляду.

Виробники виділяють від трьох до п’яти знакомісць, щоб відображати там актуальний курс. Інформацію видно завдяки світлодіодним лампам, яскравість яких досягає 25 тисяч мкд.

У приміщенні курс валют табло показує на чотирьох знакомісцях, також можливе використання світлодіодного покажчика. Замовник має право підібрати поєднання кольорів, яке йому подобається. Як правило, частіше виробники випускають табло в червоно-зелених відтінках на чорному фоні, але можливі й інші варіанти. Використовуються жовті, сині, помаранчеві кольори. Рекомендується для позначення валют вибирати звичний зелений, а для цифр – червоний, або навпаки. Тоді перехожим буде простіше зорієнтуватися. Налаштовувати курс вийде як вручну через комп’ютер, так і автоматично, підключивши до мережі.

Запропоновано великий вибір внутрішніх і вуличних варіантів. У кожного є шанс купити модель за доступною ціною. Якщо недалеко один від одного розміщено кілька банків або обмінників, то яскрава світлодіодна вивіска обміну валют дозволить виділитися серед інших. Якщо доповнити покажчиками, то виглядати комбінація буде ще ефектніше.