Реклама на світлодіодних екранах — сучасне рішення подання інформації. Надає широкі можливості в просування послуг. Світлодіодна реклама відкриває ряд переваг: ефективність, доступність, динамічність.

Найкращі місця для розміщення відеобордів

Сучасний світ заповнений рекламою. В містах стало популярним розміщувати інформацію на банерах, відеобордах, рекламних щитах. Відеоборди і світлодіодні відеоекрани — одні з найефективніших видів реклами. Особливість в тому, що вони транслюють інформаційний сюжет у вигляді зображень і відео, які змінюють один одного.

Щоб охопити цільову аудиторію, відеоборди розміщують в таких місцях:

·центр міста — скупчення людей, достатня кількість локацій;

·площа — територія, на якій розміститься багато екранів;

·транспортні розв’язки та перехрестя — розміщення в таких місцях цифрової реклами вигідно через щільний трафік пішоходів та автомобілів.

Яскравий відеоролик привертає увагу в два рази більше, ніж білборд.

Трансляція на відеобордах

Відеоборд має перевагу — якісна трансляція реклами в будь-яку пору року і час доби. Компанії, які купують цифрові екрани, в першу чергу, замовляють якісний відеоролик тривалістю 10-15 секунд. Статистика показує, що цього часу достатньо для донесення інформації. Люди сприймають рухому картинку краще, ніж слова. Тому рекламні агентства, які займаються подібними замовленнями, використовують мінімальну кількість тексту. Створити ефективний відеоролик — складна і важлива задача. Від якості відео залежить кінцевий результат — донесення інформації народу. Тому для зацікавлення перехожих відеоролики роблять простими і зрозумілими.

Виділимо переваги трансляції на відеобордах:

1.  Чіткість і яскравість зображення.

2.  Розмір екрана дозволяє розміщувати його на потрібній відстані.

3.  Цілодобовий показ.

4.  Циклічність показу відеоролика.

5.  Яскравість виставляється автоматично.

Транслюють відеоролики на світлодіодних екранах, середній розмір якого становить 6х3 метра. Яскравість екрана необхідно контролювати, в нічний час показник не має перевищувати 3000 кд/м2. Вдень обмежень немає. Не можна погіршувати видимість на дорогах і відволікати увагу водіїв надмірним підсвічуванням екранів.

Як купити відеоборд в Led-Vision

Компанія Led-Vision виготовляє та продає відеоборди в Україні та за її межами 12 років. Для неї не має обмежень в масштабі і специфіці замовлення, створює екрани, як для маленьких магазинів, так і для великих торгових центрів, виготовляє Led-екрани для вулиць і приміщень.

Компанія приймає індивідуальні замовлення. Дизайнери втілюють ваші уявлення в реальність. Можна підібрати розмір та форму. Команда професіоналів виготовить екран вигнутим, увігнутим, квадратним, трикутним і круглим. Все залежить від ваших побажань.

На сайті компанії ви знайдете перелік послуг, продукцію і проекти, які наочно покажуть результат робіт. Щоб відеоборд купити або взяти в оренду, зайдіть на сайт і зв’яжіться з адміністратором. Зателефонуйте або напишіть на пошту. Відповідь отримаєте протягом години, а то і швидше. Сервісне обслуговування працює 24/7.